Ładowarki EV

WALLBOX

Stacje ładowania samochodów typu wallbox to najbardziej kompaktowe urządzenia. Świetnie sprawdzą się w garażach, podziemnych parkingach i nietypowych lokalizacjach, gdzie kompaktowy rozmiar będzie niepodważalnym atutem.

Niewielkie gabaryty nie oznaczają mniejszych możliwości.
Oferowane przez nas urządzenia gwarantują pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Stacja ładowania AC

Stacje wolnostojące AC to produkty stosowane w infrastrukturze miejskiej, na parkingach w centrach handlowych czy hotelach, na osiedlach mieszkaniowych i przy obiektach biurowych.

Sprawdzają się doskonale wszędzie tam gdzie samochód może pozostać podłączony przez kilka godzin.

Nowa jakość w ładowaniu EV

  • Kontrola przez aplikację mobilną
  • Ochrona przed przeciążeniem domowej sieci
  • Ładowanie maksymalną dostępną mocą

Instalacja osobistej ładowarki w hali garażowej

Istniejące budynki wielorodzinne nie są przystosowane do prostej instalacji ładowarki. Jeżeli ładujesz z ogólnodostępnego gniazda w hali garażowej, sąsiedzi obawiają się wysokich opłat.

Należy zatem podłączyć ładowarkę do instalacji, która prowadzi do mieszkania. Tu pojawia się problem dostępnej mocy do ładowania samochodu, gdyż domowe odbiorniki prądu pobierają czasem bardzo duże jego ilości.


Ładowarka wie ile jest dostępnej mocy

Pomiar obciążenia w czasie rzeczywistym zabezpiecza obecną instalację przed przeciążeniem, pozwalając na zachowanie takiej samej mocy zamówionej. Dzięki temu, Twoja ładowarka nie będzie obciążeniem dla nikogo.

Własna ładowarka
na parkingu budynku
wielorodzinnego,
przy domu
lub w garażu.

… doradzamy,  projektujemy,  instalujemy …

Instalacja ładowarki wiąże się z przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji m.in: projekt techniczny, opinia przeciwpożarowa. Przygotujemy dla Ciebie całą wymaganą dokumentację, jeśli zaistnieje taka potrzeba jesteśmy w stanie reprezentować Ciebie w kontaktach z Zakładem Energetycznym np. w celu zwiększenia przydziału mocy.

Copyright © 2021
1NEW

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Pliki cookies możesz kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.